SME PARTIA STRECHÁROV S CHUŤOU PRACOVAŤ

Spojili sme mladícku dravosť so skúsenosťami a vytvorili sme tím ľudí, ktorých baví práca a zlepšovanie sa v tom čo robia, pretože veríme, že vždy sa to dá robiť lepšie. Na trhu sme síce noví, no členovia nášho tímu sú odborníci s dlhoročnými skúsenosťami v odbore stavebníctva so zameraním na ploché strechy. Pod hlavičkou PAULL&P a.s. sme pracovali na výstavbách rodinných domov až po veľké developerské projekty, ktoré nám poskytli veľa skúseností v tom čo robíme. Intenzívne sa venujeme zeleným strechám. Snažíme sa tiež informovať a robiť osvetu priaznivých vplyvov zelených striech.

PONÚKAME NAOZAJ KOMPLEXNÉ SLUŽBY

HYDROIZOLÁCIA PLOCHÝCH STRIECH

Hydroizolácia novostavieb, opravy s alebo bez demontáže pôvodnej izolácie s použitím kvalitných certifikovaných materiálov podľa vašich predstáv a potrieb stavby.

ZATEPLENIE A SPÁDOVANIE PLOCHEJ STRECHY

Zateplenie strechy vie ušetriť nemalé peniaze. Pomôžeme vám s výberom najvhodnejšej tepelnej izolácie pre vašu strechu a postaráme sa o jej odbornú realizáciu.

REALIZÁCIA ZELENÝCH STRIECH

S vašou zelenou strechou Vám pomôžeme od úplných základov, od návrhu až po realizáciu. Zelené strecha nie je len o vzhľade ale prináša aj veľa výhod pre vaše bývanie a šetrenie finančných prostriedkov. 

PORADENSTVO RIEŠENIA PRE VÁŠ PROJEKT

Pre váš projekt navrhneme najvhodnejšie dostupné technické riešenie. V tejto dobe je na trhu množstvo produktov ktoré sa predbiehajú či už kvalitou alebo cenou, s množstvom z nich máme skúsenosti a preto od nás dostanete to najlepšie.

PRE KOHO SÚ URČENÉ NAŠE SLUŽBY

Rodiny a domácnosti
Občianske stavby – rodinné domy, garáže, terasy. Potrpíme si na detail a preto vaša strecha nebude len funkčná ale bude aj vyzerať, preto sa nemusíte báť pohľadov na škaredú prácu pri rannej káve na terase.

Firmy a komerčné prevádzky
Sme tím chlapov chlapov z rôznych oborov a preto sme tu aj pre väčšie firmy a komerčné prevádzky. Realizácie striech podľa zadaných projektov.

Priemyselné budovy a výrobne
Priemyselné stavby – výrobné haly, administratívne budovy. Tak ako vieme spraviť strechu na rodinnom dome si ľahko poradíme aj s veľkou plochou na priemyselných budovách.

Zelené strechy
Zelené strechy – intenzívne a extenzívne zelené strechy. Sme šikovní ľudia ktorí nepracujú len s fóliami, gumami, plechmi a plastmi ale aj s prírodou. Preto sa zaoberáme aj realizáciou zelených striech.

SME AKTÍVNY NA SOCIÁLNYCH SIETIACH

Hystem
Hystem
Je nám cťou 💚
Aj my sme členom Asociácie pre zelené strechy a zelenú infraštruktúru. #zeleneslovensko
Hystem
Hystem is in Maly Cepcin.
Maly Cepcin
Rekonštrukcia bytových domov v Malom Čepčíne.

•Tepelné izolácia pomocou pir dosiek TECHNONICOL s hliníkovou fóliovou vrstvou.
•Keďže išlo o staršie bytovky, kompletne sme prerobili atikové a okapové oplechovanie.
•Mechanické kotvenie
•Pôvodný sklenený strešný svetlík/výlez s železnou konštrukciou sme vymenili za ľahký sedlový svetlík z polykarbonátových dosiek a hliníkovú konštrukciu.
•Separačná vrstva - geotextília
•Hydroizolácia - hydroizolačná Pvc fólia Protan SE
Prejsť na facebook
This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.
Error: No posts found.
Prejsť na instagram

Napíšte nám svoj dopyt a
my všetko vyriešime za Vás

Presne popíšete o čo máte záujem a my sa postaráme o riešenie

Zadať nezáväzný dopyt