SME PARTIA STRECHÁROV S CHUŤOU PRACOVAŤ

Spojili sme mladícku dravosť so skúsenosťami a vytvorili sme tím ľudí, ktorých baví práca a zlepšovanie sa v tom čo robia, pretože veríme, že vždy sa to dá robiť lepšie. Na trhu sme síce noví, no členovia nášho tímu sú odborníci s dlhoročnými skúsenosťami v odbore stavebníctva so zameraním na ploché strechy. Pod hlavičkou PAULL&P a.s. sme pracovali na výstavbách rodinných domov až po veľké developerské projekty, ktoré nám poskytli veľa skúseností v tom čo robíme. Intenzívne sa venujeme zeleným strechám. Snažíme sa tiež informovať a robiť osvetu priaznivých vplyvov zelených striech.

PONÚKAME NAOZAJ KOMPLEXNÉ SLUŽBY

HYDROIZOLÁCIA PLOCHÝCH STRIECH

Hydroizolácia novostavieb, opravy s alebo bez demontáže pôvodnej izolácie s použitím kvalitných certifikovaných materiálov podľa vašich predstáv a potrieb stavby.

ZATEPLENIE A SPÁDOVANIE PLOCHEJ STRECHY

Zateplenie strechy vie ušetriť nemalé peniaze. Pomôžeme vám s výberom najvhodnejšej tepelnej izolácie pre vašu strechu a postaráme sa o jej odbornú realizáciu.

REALIZÁCIA ZELENÝCH STRIECH

S vašou zelenou strechou Vám pomôžeme od úplných základov, od návrhu až po realizáciu. Zelené strecha nie je len o vzhľade ale prináša aj veľa výhod pre vaše bývanie a šetrenie finančných prostriedkov. 

PORADENSTVO RIEŠENIA PRE VÁŠ PROJEKT

Pre váš projekt navrhneme najvhodnejšie dostupné technické riešenie. V tejto dobe je na trhu množstvo produktov ktoré sa predbiehajú či už kvalitou alebo cenou, s množstvom z nich máme skúsenosti a preto od nás dostanete to najlepšie.

PRE KOHO SÚ URČENÉ NAŠE SLUŽBY

Rodiny a domácnosti
Občianske stavby – rodinné domy, garáže, terasy. Potrpíme si na detail a preto vaša strecha nebude len funkčná ale bude aj vyzerať, preto sa nemusíte báť pohľadov na škaredú prácu pri rannej káve na terase.

Firmy a komerčné prevádzky
Sme tím chlapov chlapov z rôznych oborov a preto sme tu aj pre väčšie firmy a komerčné prevádzky. Realizácie striech podľa zadaných projektov.

Priemyselné budovy a výrobne
Priemyselné stavby – výrobné haly, administratívne budovy. Tak ako vieme spraviť strechu na rodinnom dome si ľahko poradíme aj s veľkou plochou na priemyselných budovách.

Zelené strechy
Zelené strechy – intenzívne a extenzívne zelené strechy. Sme šikovní ľudia ktorí nepracujú len s fóliami, gumami, plechmi a plastmi ale aj s prírodou. Preto sa zaoberáme aj realizáciou zelených striech.

SME AKTÍVNY NA SOCIÁLNYCH SIETIACH

Hystem
Hystem is in Maly Cepcin.
Maly Cepcin
Odtrhová skúška 🔩
•Táto skúška je potrebná ak si nieste istí únosnosťou základového materiálu do ktorého budete kotviť. Ide hlavne o starý betón/murivo/skalu.
•Vyhodnotenie odtrhovej skúšky zahŕňa číselnú hodnotu potrebnú na vytrhnutie kotvy. 📟
•Konkrétne pri nás na strechách to znamená že na základe tohto testu nájdeme najvhodnejší možný spôsob ako ukotviť strešný plášť aby nám strechu nezobral vietor 🌪
Hystem
Hystem is in Jasenová, Žilinský, Slovakia.
Jasenová, Žilinský, Slovakia
Další domček zmáknutý, a budeme sa tešiť na dorobenie zelenej strechy 💚
Prejsť na facebook
Prejsť na instagram

Napíšte nám svoj dopyt a
my všetko vyriešime za Vás

Presne popíšete o čo máte záujem a my sa postaráme o riešenie

Zadať nezáväzný dopyt