SME PARTIA STRECHÁROV S CHUŤOU PRACOVAŤ

Spojili sme mladícku dravosť so skúsenosťami a vytvorili sme tím ľudí, ktorých baví práca a zlepšovanie sa v tom čo robia, pretože veríme, že vždy sa to dá robiť lepšie. Na trhu sme síce noví, no členovia nášho tímu sú odborníci s dlhoročnými skúsenosťami v odbore stavebníctva so zameraním na ploché strechy. Pod hlavičkou PAULL&P a.s. sme pracovali na výstavbách rodinných domov až po veľké developerské projekty, ktoré nám poskytli veľa skúseností v tom čo robíme. Intenzívne sa venujeme zeleným strechám. Snažíme sa tiež informovať a robiť osvetu priaznivých vplyvov zelených striech.

PONÚKAME NAOZAJ KOMPLEXNÉ SLUŽBY

HYDROIZOLÁCIA PLOCHÝCH STRIECH

Hydroizolácia novostavieb, opravy s alebo bez demontáže pôvodnej izolácie s použitím kvalitných certifikovaných materiálov podľa vašich predstáv a potrieb stavby.

ZATEPLENIE A SPÁDOVANIE PLOCHEJ STRECHY

Zateplenie strechy vie ušetriť nemalé peniaze. Pomôžeme vám s výberom najvhodnejšej tepelnej izolácie pre vašu strechu a postaráme sa o jej odbornú realizáciu.

REALIZÁCIA ZELENÝCH STRIECH

S vašou zelenou strechou Vám pomôžeme od úplných základov, od návrhu až po realizáciu. Zelené strecha nie je len o vzhľade ale prináša aj veľa výhod pre vaše bývanie a šetrenie finančných prostriedkov. 

PORADENSTVO RIEŠENIA PRE VÁŠ PROJEKT

Pre váš projekt navrhneme najvhodnejšie dostupné technické riešenie. V tejto dobe je na trhu množstvo produktov ktoré sa predbiehajú či už kvalitou alebo cenou, s množstvom z nich máme skúsenosti a preto od nás dostanete to najlepšie.

PRE KOHO SÚ URČENÉ NAŠE SLUŽBY

Rodiny a domácnosti
Občianske stavby – rodinné domy, garáže, terasy. Potrpíme si na detail a preto vaša strecha nebude len funkčná ale bude aj vyzerať, preto sa nemusíte báť pohľadov na škaredú prácu pri rannej káve na terase.

Firmy a komerčné prevádzky
Sme tím chlapov chlapov z rôznych oborov a preto sme tu aj pre väčšie firmy a komerčné prevádzky. Realizácie striech podľa zadaných projektov.

Priemyselné budovy a výrobne
Priemyselné stavby – výrobné haly, administratívne budovy. Tak ako vieme spraviť strechu na rodinnom dome si ľahko poradíme aj s veľkou plochou na priemyselných budovách.

Zelené strechy
Zelené strechy – intenzívne a extenzívne zelené strechy. Sme šikovní ľudia ktorí nepracujú len s fóliami, gumami, plechmi a plastmi ale aj s prírodou. Preto sa zaoberáme aj realizáciou zelených striech.

SME AKTÍVNY NA SOCIÁLNYCH SIETIACH

Hystem
Hystem
Dnes je deň zelených striech ☘️ ten jeden deň keď sa z chlapcov izolatérov stávajú záhradkári.
•keď už sú hydrizolácia a jednotlivé vrstvy celej skladby zelenej strechy pripravené na zásyp substrátom a výsadbu, dbáme na to aby to bolo spravené dôkladne.
No na stavbe nieje moc čas na bavkanie sa s kvietkami a preto treba systém…
•strechu zasypeme kvalitným substrátom (od AGRO CS Slovakia, a.s.) rovnomerne rozplanírujeme a uvalcujeme aby nás po čase neprekvapilo “usadnutie” substrátu
•sadeničky rozchodníkov vysypeme z priesadok do bedničiek kvôli lepšej manipulácii ☘️
•Na jeden meter štvorcový rozhodíme 25kusov sadeničiek a ideme do kolien
•Pekne postupne zasadíme rastlinku za rastlinov, konkrétne na tejto stavbe to bolo 4300ks 🪴
•rastlinám doprajeme poriadnu zálievku 💧 a už sa len tešiť z hotovej strechy 💚
#wgrd2022 #greenroof #zelenástrecha
Hystem
Hystem
Zapojiť sa môže každý ☘️
Prejsť na facebook
Prejsť na instagram

Napíšte nám svoj dopyt a
my všetko vyriešime za Vás

Presne popíšete o čo máte záujem a my sa postaráme o riešenie

Zadať nezáväzný dopyt