HYDROIZOLÁCIA PLOCHÝCH STRIECH

Hydroizolácia novostavieb, opravy s alebo bez demontáže pôvodnej izolácie s použitím kvalitných certifikovaných materiálov podľa vašich predstáv a potrieb stavby. Máme skúsenosti s veľkým množstvom materiálov, preto si poradíme naozaj so všetkým. Hydroizolačná vrstva je najdôležitejšia a najkomplikovanejšia časť strechy práve kvôli jej potrebnej 100% vodotesnosti. Aby hydroizolácia plnila svoj účel musí byť odborne nainštalovaná a napojená na strešné prvky (prestupy cez strechu, atiky, železné konštrukcie vpuste). Hydroizolácie vykonávame prioritne PVC fóliami, asfaltovými pásmi a tekutými hydroizolačnými nátermi na báze asfaltu.

PVC fólie sú spoľahlivým spôsobom ako zabezpečiť vodotesnosť vašej strechy, hrúbka fólie sa pohybuje od 1,5 až 2,4mm no aj napriek jej malej hrúbke je to veľmi odolný materiál. Široký výber na trhu fólií ponúka rôzne druhy, preto môžete svoju strechu pokryť štrkom, dlažbou či substrátom čím tiež fóliu chránite a predlžujete jej životnosť. Pri izolácii strechy stačí položiť jednu vrstvu strešnej fólie, a to preto lebo je vyrábané s vysokým zameraním na jej odolnosť voči UV žiareniu, ozónu, kyslím dažďom, či prerastaniu koreňov. Pracujeme hlavne s materiálmi Fatrafol, Protan, Bauder, Sikaplan, Flagon

Zadť nezáväzný dopyt

ZATEPLENIE A SPÁDOVANIE PLOCHEJ STRECHY

Zateplenie strechy vie ušetriť nemalé peniaze. Pomôžeme vám s výberom najvhodnejšej tepelnej izolácie pre vašu strechu a postaráme sa o jej odbornú realizáciu. Poškodená alebo zle nainštalovaná tepelná izolácia môže spôsobiť nemalé problémy, preto dbáme na profesionálny prístup a špičkovo odvedenú prácu.

Prečo zatepliť strechu? Tu je niekoľko dôvodov:

  • Cez nezaizolovanú strechu uniká 10-20% tepla, ušetríte náklady na vykurovanie
  • Vodné pary prestanú kondenzovať na vnútornom povrchu konštrukcie, zbavíte sa nežiadúcich plesní
  • Teplota v interiéry je stála čo spríjemňuje pobyt v objekte
  • V lete znižuje prehrievaniu budovy, znižuje teplotu a náklady na klimatizáciu
  • Bráni vzniku tepelných mostov

Vykonávame tepelné izolácie týmito materiálmi: strešný polystyrén, pir dosky, vata, exturdovaný, penový polystyrén.

Spádovanie plochy. Spádové dosky sú najideálnejším riešením pre vyspádovanie plochej strechy ktorá potrebuje dostatočný spád na zabezpečenie správneho odtekania vody. Pri nesprávnom odtekaní vody sa môžu na streche vytvárať stojatá voda ktorú sprevádzajú negatívne vplyvy ako napríklad poruchy hydroizolácie, vznik mikroorganizmov

Výhody spádových dosiek:

  • Zväčšujú tepelnoizolačné vlastnosti strešného plášťa
  • Nízka hmotnosť
  • Rýchla inštalácia, hneď po inštalácii je možné inštalovasť hydroizolačnú vrstvu
  • Inštalujú sa jednoducho lepením
  • Požiadavky na tepelnú ochranu budov (nárast hrúbky tepelnej izolácie)
Zadť nezáväzný dopyt

PORADENSTVO RIEŠENIA PRE VÁŠ PROJEKT

Pre váš projekt navrhneme najvhodnejšie dostupné technické riešenie. V tejto dobe je na trhu množstvo produktov ktoré sa predbiehajú či už kvalitou alebo cenou, s množstvom z nich máme skúsenosti a preto od nás dostanete to najlepšie. Najdôležitejšie čo treba spraviť pred realizáciou strechy je poradiť sa s odborníkom. Tak isto ako pre vás aj pre nás je zabezpečenie funkčnosti strechy priorita preto sa snažíme problémom predísť aby nebrzdili plynulosť práce a nenarúšali komfort zákazníka.

Náš skúsený stavebný technik vám rád poradí a zodpovie vaše otázky na:

tel. č. 0907828897   e-mail: technik@hystem.sk

Bezplatne poskytujeme cenové obhliadky a cenové kalkulácie.

Zadť nezáväzný dopyt

REALIZÁCIA ZELENÝCH STRIECH

S vašou zelenou strechou Vám pomôžeme od úplných základov, od návrhu až po realizáciu. Zelené strecha nie je len o vzhľade ale prináša aj veľa výhod pre vaše bývanie a šetrenie finančných prostriedkov. Viac o zelených strechách sa môžete dočítať aj v našej sekcii zelené strechy.

Zelená strecha je veľké + pre všetkých. Zákazníkovi poskytuje množstvo pozitívnych výhod ktoré sme Vám detailne opísali vo vyššie spomenutej sekcii. My robíme prácu ktorá nás baví a spoločne robíme niečo lepšie pre našu planétu. Už sa len rozhodnúť. Pri realizácii zelených striech úzko spolupracujeme s odborníkmi zo Slovenska aj zahraničia čím zvyšujeme štandard kvality na maximum, pretože na chyby nie je priestor.

Zadť nezáväzný dopyt

KONTROLA TESNOSTI STRECHY

Ak vás trápi zatekanie strechy, zaoberáme sa aj kontrolou a odstránením nájdených závad striech. Základom je vizuálna skúška no väčšinou chyby nie sú viditeľné voľným okom a preto vykonávame aj ihlové, zátopové a iskrové skúšky. Síce je najlepším riešením problému sa vyhnúť no niekedy to proste nejde. Zatekanie vie narobiť veľké škody a preto v prípade že oslovíte nás bude našou prioritou odstránenie problému a vaša spokojnosť.

Môžeme vás zahltiť informáciami o závadách, možných rizikách a poškodeniach ktoré môžu na streche vzniknúť no vám to nič nepovie. Na strechu musí prísť odborník ktorý tie strechy robí, pracuje s materiálmi vie ako sa správajú, vidí veci ktoré nevidno. Na každý problém existuje riešenie a my vám garantujeme že problém nájdeme a odstránime.

Zadť nezáväzný dopyt

OBHLIADKA OBJEKTOV A NEZÁVÄZNÉ CENOVÉ PONUKY

Poskytujeme nezáväzné obhliadky objektov, odborné posudky stavu strechy, návrhy riešení a cenové ponuky po celom Slovensku. Každý sme dobrý v niečom inom, my sme odborníci na strechy, komunikuje s vami človek nie stroj, preto robíme všetko tak aby ste tomu rozumeli aj vy a aby ste boli maximálne spokojní s našimi službami.

Zadť nezáväzný dopyt

PRE KOHO SÚ URČENÉ NAŠE SLUŽBY

Rodiny a domácnosti
Občianske stavby – rodinné domy, garáže, terasy. Potrpíme si na detail a preto vaša strecha nebude len funkčná ale bude aj vyzerať, preto sa nemusíte báť pohľadov na škaredú prácu pri rannej káve na terase.

Firmy a komerčné prevádzky
Sme tím chlapov chlapov z rôznych oborov a preto sme tu aj pre väčšie firmy a komerčné prevádzky. Realizácie striech podľa zadaných projektov.

Priemyselné budovy a výrobne
Priemyselné stavby – výrobné haly, administratívne budovy. Tak ako vieme spraviť strechu na rodinnom dome si ľahko poradíme aj s veľkou plochou na priemyselných budovách.

Zelené strechy
Zelené strechy – intenzívne a extenzívne zelené strechy. Sme šikovní ľudia ktorí nepracujú len s fóliami, gumami, plechmi a plastmi ale aj s prírodou. Preto sa zaoberáme aj realizáciou zelených striech.

SME AKTÍVNY NA SOCIÁLNYCH SIETIACH

Hystem
Hystem
Dnes je deň zelených striech ☘️ ten jeden deň keď sa z chlapcov izolatérov stávajú záhradkári.
•keď už sú hydrizolácia a jednotlivé vrstvy celej skladby zelenej strechy pripravené na zásyp substrátom a výsadbu, dbáme na to aby to bolo spravené dôkladne.
No na stavbe nieje moc čas na bavkanie sa s kvietkami a preto treba systém…
•strechu zasypeme kvalitným substrátom (od AGRO CS Slovakia, a.s.) rovnomerne rozplanírujeme a uvalcujeme aby nás po čase neprekvapilo “usadnutie” substrátu
•sadeničky rozchodníkov vysypeme z priesadok do bedničiek kvôli lepšej manipulácii ☘️
•Na jeden meter štvorcový rozhodíme 25kusov sadeničiek a ideme do kolien
•Pekne postupne zasadíme rastlinku za rastlinov, konkrétne na tejto stavbe to bolo 4300ks 🪴
•rastlinám doprajeme poriadnu zálievku 💧 a už sa len tešiť z hotovej strechy 💚
#wgrd2022 #greenroof #zelenástrecha
Hystem
Hystem
Zapojiť sa môže každý ☘️
Prejsť na facebook

Napíšte nám svoj dopyt a
my všetko vyriešime za Vás

Presne popíšete o čo máte záujem a my sa postaráme o riešenie

Zadať nezáväzný dopyt